CHLAPI SOBĚ - setkání opravdových chlapů + GANG
Naše setkávání probíhají v různých aktivitách:
 

1/ TEACH - setkání každou 3. sobotu v měsíci v KC Naděje s výzvou brzkého času pro vstávání - tzn. od 6:58 s důrazem být spolu, modlit se, vzdělávat se + společná chlapská snídaně - fakt chlapská; zajímavé téma k diskuzi; vzájemné povzbuzení, vykazatelnost; modlitby, chvály, proroctví...

2/ HELP - jako chlapi chceme využít naši „obrovskou“ chlapskou sílu a být pomocí lidem okolo nás. Přednostně lidem z našeho společenství, ale nebráníme se pomoci i dalším potřebným lidem. Jde de facto většinou o jednodenní brigádu. Pokud byste měli zájem o brigádu u vás doma či byste měli okolo sebe někoho, kdo podobnou pomoc potřebuje, dejte vědět Tomášovi Papežovi.

3/ RELAX - tato aktivita je směřována na odpočinek, a to ducha, duše i těla. Naposledy jsme měli cyklovýjezd a uvažujeme o dalším, popřípadě nějakém víkendu chlapů s dětmi, abychom ulevili některým manželkám - tradice S TEBOU MĚ BAVÍ SVĚT - je nám velmi blízká. Takže uvažujeme o různých výletech, výšlapech, výzvách posílení adrenalinu či překonání se… Nápady přicházejí jeden za druhým.

4/ CHLAPE SPORTUJ S NÁMI - sportovní aktivita, kde si chceme jako chlapi dát trochu do těla, zabavit se sportem, být spolu - pokecat. Každé 2. a 4. pondělí v měsíci od 19:00. Aktivitu má na starost Zdeněk Holub (tel: 739 324 488)‬

 

Tyto aktivity se budou pravidelně opakovat. Jeden z hlavních cílů je, abychom byli jako chlapi spolu, vzájemně se povzbuzovali, modlili se, byli pomocí sboru i lidem okolo. Moc rádi bychom viděli i růst mužské duchovní služby v našem sboru i v našich rodinách.

SETKÁVÁNÍ CHLAPSKÉHO GANGU

Pro ty chlapy, kteří chtějí víc než jen chlapské setkání, ale usilují o osobní růst - o to, stát se lepší verzí sebe samého, otvíráme SETKÁVÁNÍ CHLAPSKÉHO GANGU.

Gang má svá pravidla.

Pro první setkání musíš splnit:

  1. přijít na celý program
  2. mít vyplněný YearCompass - viz https://yearcompass.com/cz/
  3. mít naposlouchanou či přečtenou knihu Snězte tu žábu
  4. modlit se za setkání gangu

Zodpovědné osoby:  Jiří Pospíšil, tel: 739 600 008, jiri.pospisil@kcnadeje.cz

                                  Zdeněk Holub, tel: 739 324 488 (za Chlape sportuj s námi)